RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jak się bawią studenci?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Impreza w domu, wspólne wyjście do knajpy, a może kino i teatr? Bak bawią się studenci? Jak odreagowują stresy i realizują pasje? Jeden ze sposobów to własny kabaret.

Własną grupę kabaretową założyło kilkoro studentów z Wrocławia. Swój kabaret nazwali Pralka. To odskocznia od życia codziennego, od jakiejś nudy, monotonii - mówi Hania Misiak z kabaretu.

Opowiada też o nowym programie grupy, zatytułowanym „Panu, pani damy z Bani” - przy czym Bania to dresiarz. Śmiejemy się z rzeczy uniwersalnych. Myślę, że widownia nie będzie miała problemu ze zrozumieniem naszego dowcipu - twierdzi Hania.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: