RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

ITD: Co trzeci stołeczny autobus ma usterkę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Co trzeci autobus komunikacji miejskiej w Warszawie ma usterkę – wynika z kontroli przeprowadzonej przez Inspekcję Transportu Drogowego. Do wyników raportu ITD dotarł reporter RMF FM Mateusz Wróbel.

Kontrolerzy w ostatnich dniach skontrolowali prawie 30 pojazdów i zatrzymali aż 8 dowodów rejestracyjnych. Inspektorów zaniepokoiły m.in. wycieki płynów eksploatacyjnych, niedziałające awaryjne otwieranie drzwi i kłopoty z oświetleniem. Zły stan pojazdów potwierdzają także sami kierowcy. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Mateusza Wróbla:

Inspekcja Transportu Drogowego zapowiada dalsze kontrole pojazdów stołecznej komunikacji miejskiej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: