Irański gaz będzie eksploatowany przez PGNiG
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo wchodzi do Iranu. Spółka podpisała właśnie w Teheranie list intencyjny z Iranian Offshore Oil Company, dotyczący współpracy przy zagospodarowania już odkrytych złóż gazu.