RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Irański gaz będzie eksploatowany przez PGNiG

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo wchodzi do Iranu. Spółka podpisała właśnie w Teheranie list intencyjny z Iranian Offshore Oil Company, dotyczący współpracy przy zagospodarowania już odkrytych złóż gazu.

Tagi: Iran gaz Polska

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: