RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Irak: Zginęło 6 żołnierzy USA i dziennikarz

Publikacja: Niedziela, 6 maja (20:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

6 amerykańskich żołnierzy zginęło na północ od Bagdadu w wyniku eksplozji umieszczonego przy drodze ładunku wybuchowego. Śmierć poniósł również towarzyszący Amerykanom dziennikarz.

Informacją taką podało dowództwo wojsk USA. Atak miał miejsce w prowincji Dijala. Bomba wybuchła pod pojazdem, którym jechali żołnierze i dziennikarz.

Nie podano na razie z jakiego kraju pochodził zabity dziennikarz, ani dla kogo pracował.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: