Irak: 21 ofiar wybuchu samochodu-pułapki
21 osób zginęło w wybuchu samochodu-pułapki w jednej z dzielnic stolicy Iraku, Bagdadu. Władze podają, że 25 osób zostało rannych. Według lekarzy, bilans ofiar śmiertelnych może jeszcze wzrosnąć.
21 osób zginęło w wybuchu samochodu-pułapki w jednej z dzielnic stolicy Iraku, Bagdadu. Władze podają, że 25 osób zostało rannych. Według lekarzy, bilans ofiar śmiertelnych może jeszcze wzrosnąć.