Uzupełniliśmy oznakowanie na stacji w Zielonce, w tym przede wszystkim kierunkowskazy wskazujące drogę do tymczasowej kasy. Strzałek jest teraz zdecydowanie więcej niż po pierwszej interwencji po 15. Nie są to już tylko małe karteczki z niewyraźnymi napisami - mówi w rozmowie z RMF FM Donata Nowakowska, rzeczniczka Kolei Mazowieckich.
Po tym, jak mieszkańcy mazowieckiej Zielonki skarżyli nam się, że na remontowanym dworcu nie mogą znaleźć kasy biletowej, Koleje Mazowieckie obiecały nam, że poprawią jej oznakowanie. Przed weekendem pojawiły się tam strzałki prowadzące do nowej, tymczasowej kasy. Nasz reporter wrócił na miejsce, żeby sprawdzić, czy sytuacja poprawiła się.
TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT
Po tym, jak mieszkańcy mazowieckiej Zielonki skarżyli nam się, że na remontowanym dworcu nie mogą znaleźć kasy biletowej, Koleje Mazowieckie obiecały nam, że poprawią jej oznakowanie. Przed weekendem pojawiły się tam strzałki prowadzące do nowej, tymczasowej kasy. Nasz reporter wrócił na miejsce, żeby sprawdzić, czy sytuacja poprawiła się.
(mal)