Wystarczy kliknąć na stronę www.wiezyca.pl i następnie wybrać kamery. Pokaże się okienko, w którym można zobaczyć, czy jest śnieg i ile jest narciarzy, a także czy możemy spodziewać się jakiś przeszkód na trasie do Wieżycy.
Strona podoba się miłośnikom szusowania. - To dobra rzecz. Można sprawdzić warunki na żywo i wtedy nie jedziemy w ciemno - mówi rodzina trójmiejskich narciarzy. I może dzięki temu mniej będzie rozczarowanych.