RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Internet zerwał się z uwięzi

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Internet znów zerwał się z uwięzi. Wszystko dzięki routerowi, który rozdzieli sygnał na kilka komputerów i nie potrzebuje do tego ani stałego łącza, ani łączności radiowej. Urządzenie działa wszędzie tam, gdzie jest zasięg naszego operatora komórkowego.

Router pracuje w technologii HSDPA – to obecnie najszybszy przesył danych w sieci komórkowej trzeciej generacji. Zasada jego działania jest taka sama, jak w przypadku kart do notebooków, takich jak BlueConnect czy i-Plus. Różnica polega na tym, że do routera możemy podłączyć kilka komputerów.

Urządzenie będzie miało swoją premierę podczas targów przenośnych technologii w Barcelonie. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Pawła Świądra:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: