Przy pomocy kradzionych kart złodzieje kupowali sprzęt elektroniczny, drogie kosmetyki i markowe alkohole. Na łupach zdobytych podczas trwających od dwóch dni targów branży budowlanej szajka „wzbogaciła się” o 30 tysięcy złotych - ocenia Zbigniew Paszkiewicz z biura prasowego Komendy Miejskiej w Poznaniu. Kolejne 100 tysięcy przestępcy mieli w gotówce – dodaje:
Gangsterom grozi do 8 lat więzienia.