RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ich łup to karty kredytowe

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poznańska policja rozbiła zorganizowaną grupę złodziei z Warszawy, specjalizujących się w kradzieżach kart kredytowych. Zatrzymano siedem osób, wśród nich jest były oficer BOR-u i były oficer ABW-u - ustalił reporter RMF FM.

Przy pomocy kradzionych kart złodzieje kupowali sprzęt elektroniczny, drogie kosmetyki i markowe alkohole. Na łupach zdobytych podczas trwających od dwóch dni targów branży budowlanej szajka „wzbogaciła się” o 30 tysięcy złotych - ocenia Zbigniew Paszkiewicz z biura prasowego Komendy Miejskiej w Poznaniu. Kolejne 100 tysięcy przestępcy mieli w gotówce – dodaje:

Gangsterom grozi do 8 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: