RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Hołub-Kowalik: Każda z nas wypada najlepiej na docelowej imprezie

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 19 lipca (13:36) Aktualizacja: Poniedziałek, 19 lipca (13:00)

Są już w Japonii, przeszły pandemiczne procedury i prawdopodobnie wyspały się po wyczerpującej, trwającej ponad dobę podróży. "Aniołki Matusińskiego", czyli kobieca sztafeta 4 x 400 metrów szykuje się do walki o olimpijski medal.

Obecna drużyna to m.in. wicemistrzynie świata, mistrzynie Europy z Berlina i brązowe medalistki halowych mistrzostw Europy. Indywidualnie poza bardzo ścisłą światową czołówką. Drużynowo - mogą powalczyć nawet o olimpijskie złoto.

Wśród biegaczek, które walczą o ścisły skład sztafety jest m.in. Małgorzata Hołub-Kowalik, z którą rozmawiał Paweł Pawłowski z redakcji sportowej RMF FM.


Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: