RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Hej kolęda, kolęda...

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bezdomni i samotni kolędowali przy świątecznym stole przygotowanym przez Fundację Barka. Już po raz 14 rodzina Sadowskich zaprosiła do uginającego się pod ciężarem świątecznych łakoci stołu. Przygotowano 300 posiłków.

Barka, to stowarzyszenie, które pozwoliło już wykaraskać się z bezdomności tysiącom potrzebujących. Jak co roku przygotowali też dla tych najbardziej potrzebujących święta. Wczoraj wieczorem Wigilię a dziś świąteczne kolędowanie.

Takie spotkania przygotowane są dla bezdomnych ubogich a także dla tych, którzy nie mają rodzin i spędzają święta samotnie.

Tagi: święta

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: