Heiki Kovalainen już wie, ale nie powie
Publikacja: Sobota, 11 września (06:34)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Kierowca teamu Formuły 1 Lotus-Cosworth Heiki Kovalainen przyznał po treningach na torze Monza, że już wie, w jakim zespole będzie startował w przyszłym roku. <i>"Na razie to tajemnica, choć potwierdzam, że wszystko jest już ustalone. Gdy kontrakt na nowy sezon będzie podpisany, wtedy dopiero to oficjalnie ogłoszę"</i> - powiedział przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Włoch.
Według nieoficjalnych informacji, Kovalainen jest gotowy wrócić do teamu Renault, którego zawodnikiem jest Robert Kubica. Spekulacji na ten temat jednak nie potwierdził żaden przedstawiciel francuskiego zespołu.
W tym sezonie Fin nie zdobył jeszcze ani jednego punktu w F1.