RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Handlowali skażonym alkoholem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Handlarze skażonym alkoholem w rękach śląskiej policji. W sumie zatrzymano siedmiu mężczyzn. Jak informuje reporter RMF FM, w ciągu dwóch lat handlarze sprzedali około 170 tysięcy litrów nieczystego alkoholu; zarobili na tym ponad milion złotych.

Handlarze kupowali spirytus skażony formaliną, odkażali go i sprzedawali jako zwykły alkohol na targowiskach w kilku śląskich miastach.

Zatrzymani odpowiedzą za sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób, a także za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Grozi im do ośmiu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: