RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Handlowali narkotykami; są w rękach policji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sześć młodych osób zajmujących się handlem narkotykami zatrzymała gdańska policja. Funkcjonariusze ustalili, że członkowie grupy, w wieku od 19 do 31 lat, wprowadzali do obrotu głównie amfetaminę i haszysz, ale również tabletki ekstazy i kokainę.

W mieszkaniu zatrzymanego dziś 23-letniego studenta, który zajmować się miał rozprowadzaniem narkotyków, znaleziono ok. 600 porcji haszyszu i ok. 500 porcji amfetaminy. Wraz z nim za kratki trafiło także pięć innych osób. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: