RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„Halemba”: Stawianie tam izolacyjnych

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W kopalni "Halemba" zaczęło się stawianie tam izolacyjnych. W miejscu, w którym w listopadzie zginęli górnicy nadal panuje wysokie stężenie różnego rodzaju niebezpiecznych gazów.

Dlatego miejsce to trzeba odgrodzić od reszty kopalni. Jest to również konieczne, by specjaliści mogli na dole przeprowadzić wizję lokalną.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: