RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Groźny wypadek na „siódemce”

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zostały ranne w porannym wypadku na krajowej „siódemce”. W okolicach Pasłęka zderzyły się dwa pojazdy - ciągnik przewożący zbiorniki z kwasem i ciężarówka przewożąca mleko. Droga Warszawa-Gdańsk jest zablokowana.

Dwa pojemniki z kwasem pękły i niebezpieczna substancja wydostała się na drogę. Najbliższe zabudowania gospodarcze i domy są jednak oddalone są o 1,5 kilometra od miejsca wypadku, dlatego też nie zarządzono ewakuacji. W tej chwili strażacy przepompowują groźne chemikalia i neutralizują wyciek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: