RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

GPS-em w urzędnika

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

GPS i komórką w urzędnika. Lubelski Urząd Miasta chce wyposażyć urzędników, czy osoby z obsługi pracującye w terenie w telefony komórkowe z nadajnikami GPS.

To dla ich bezpieczeństwa, np. poborców podatkowych, czy gońców, ale również po to by sprawdzić, czy są tam gdzie być powinni- mówi pomysłodawca Grzegorz Hunicz z Urządu Miasta Lublin. Reporter RMF Krzysztof Kot- zamienił się w GPS i od rana śledzi ruchy urzędników- w urzędzie.

Inwigilacja, czy wyegzekwowanie obowiązków? - zrobił się szum po ogłoszeniu, że niektórzy pracownicy lubelskiego urzedu miasta mają być wyposażone w telefony komórkowe z GPS. Od rana śledzimy pracę urzędników.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: