RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gorzów Wlk.: Słoik nitrogliceryny w ziemi

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jak informuje reporter RMF Adam Górczewski w Gorzowie Wielkopolskim saperzy i policjanci wyjmują z ziemi słoik znaleziony na Osiedlu Przy Stadionie. W środku jest prawdopodobnie nitrogliceryna. Ewakuowano mieszkańców pobliskich domów jednorodzinnych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: