RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

GÓRNICZY STRAJK?

Publikacja: Piątek, 7 grudnia (10:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Albo podwyżki albo strajk - grożą górnicy na Śląsku. Za trzy dni - referendum strajkowe, a 17 grudnia 24-godzinna akcja ostrzegawcza. Jeżeli do tego czasu górnikom nie uda się porozumieć z Kompanią Węglową - będzie strajk generalny i to jeszcze przed świętami.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: