RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Górnicze "nie" dla pracy w weekendy

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Górnicy nie chcą pracować w weekendy. Takie są wyniki wstępnego sondażu, jaki przeprowadził jeden z górniczych związków zawodowych. To odpowiedź na propozycję wicepremiera Waldemara Pawlaka, aby wprowadzić prace w soboty i niedziele. Chodzi o zwiększenie wydobycia.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: