RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Górnicy wychodzą ze szpitala

Autor: Publikacja: Wtorek, 10 czerwca (13:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ośmiu rannych górników z kopalni Borynia wyszło ze szpitala w Jastrzębiu. Dziesięciu kolejnych nadal pozostaje pod opieką lekarzy.Stan sześciu rannch,którzy leżą w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach jest ciężki. Opuszczający jastrzębski szpital górnicy nie chcieli rozmawiać o wypadku.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: