RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gorąco w mróz

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zimno, zimno, a ma być jeszcze mroźniej... w nocy nawet poniżej 20-tu kresek. Po porannych przygodach z odpalaniem samochodu, reporter RMF Krzysztof Kot ruszył w "miasto" w poszukiwaniu ciepła.

Tagi: mróz
Dalsza część artykułu pod materiałem video: