RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gmina po trąbie powietrznej nadal bez prądu

Autor: Publikacja: Wtorek, 2 września (16:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nadal połowa wsi Gościnna w Łódzkiem jest bez prądu, chociaż od przejścia trąby powietrznej minęły już ponad 2 tygodnie. Mieszkańcy są zbulwersowani, że naprawa sieci energetycznej trwa tak długo.

Energetycy dodają, że w jednej tylko części wsi trzeba było wymienić około 80-ciu słupów, a normalnie taki proces, wraz z projektowaniem, trwa około 5-ciu miesięcy.

Tagi: prąd

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: