Głodujący z Budryka
Górnicy z Budryka coraz bardziej zdesperowani. Pięciu z nich na powierzchni od tygodnia głoduje. <i>Albo podpiszą porozumienie, albo karetki nas stąd wywiozą. W żadnym innym wypadku nie zakończymy głodowania</i> - mówią zdesperowani górnicy. Ich koledzy pod ziemią też nie zamierzają ustępować.