RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Głodujący z Budryka

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Górnicy z Budryka coraz bardziej zdesperowani. Pięciu z nich na powierzchni od tygodnia głoduje. <i>Albo podpiszą porozumienie, albo karetki nas stąd wywiozą. W żadnym innym wypadku nie zakończymy głodowania</i> - mówią zdesperowani górnicy. Ich koledzy pod ziemią też nie zamierzają ustępować.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: