RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gimnazjaliści kradli szkolne kamery

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

3 gimnazjalistów z Głogowa na Dolnym Śląsku kradło kamery do monitoringu szkół. Okradli także placówkę, do której sami chodzą. Zatrzymali ich policjanci.

Z ustaleń wynika, że 16-latkowie kradli kamery od stycznia. Wymontowywali urządzenia przytwierdzone do zewnętrznych ścian budynków różnych szkół. W sumie zabrali 8 kamer, a każda z nich była warta około tysiąca złotych. Część z nich sprzedali, 5 urządzeń udało się odzyskać. Gimnazjalistami zajmie się sąd rodzinny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: