Lublinianie chodzą szukają i chętnie by przysiedli, ale nie ma gdzie.
Gdzie te ogródki ???
Restauratorzy nie obudzili się z zimowego snu? Na lubelskim deptaku i starówce – mimo przepięknej pogody nie wystartował jeszcze ani jeden kawiarniany ogródek.
Tagi:
KAWA