RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gdzie te ogródki ???

Publikacja: Piątek, 3 kwietnia (14:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Restauratorzy nie obudzili się z zimowego snu? Na lubelskim deptaku i starówce – mimo przepięknej pogody nie wystartował jeszcze ani jeden kawiarniany ogródek.

Lublinianie chodzą szukają i chętnie by przysiedli, ale nie ma gdzie.

Tagi: KAWA

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: