RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gastronomia na bakier - z SANEPIDEM

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 400 kontroli- mandaty na kilkanaście tysięcy złotych i wciąż te same grzechy. Brud, niewłaściwe przechowywanie żywności.

To wstępne podsumowanie wakacyjnego sezonu w gastronomii przez lubelski SANEPID. Ogólny obraz – jest nieco lepiej jak w zeszłym roku. Lepiej, ale wciąż bardzo daleko do ideału.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: