RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gang handlarzy żywym towarem rozbity

Publikacja: Środa, 21 lutego (12:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Funkcjonariusze rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego rozbili 14-osobowy gang zajmujący się handlem żywym towarem oraz narkotykami. W ręce policji wpadli dwaj liderzy grupy: 37-letni Grzegorz W. i 43-letni Maciej G. Obaj są właścicielami agencji towarzyskich.

Jak udało się ustalić radiu RMF FM, gang sprzedał do domów publicznych w Grecji kilkadziesiąt kobiet. Tym samym szlakiem na południe Europy przemycano narkotyki - głównie amfetaminę i tabletki ekstazy. Gangsterzy handlowali również bronią - w czasie zatrzymań znaleziono kilka sztuk broni krótkiej oraz karabin maszynowy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: