RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Francuscy pracownicy grożą wysadzeniem fabryki w powietrze

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wysadzimy zakład w powietrze, jeśli nie dostaniemy rekompensaty - grożą pracownicy upadłej francuskiej fabryki części samochodowych. 366 zatrudnionych w New Fabris w Chatellerault okupuje zakład.

Każdy z nich domaga się 30 tysięcy euro odszkodowania. Twierdzą, że w fabryce są butle z gazem, które w każdej chwili mogą wysadzić w powietrze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Francja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: