RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Francja: Skażone mięso w hipermarketach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mięso skażone bakteriami okrężnicy (Escherichia coli), którym we Francji ciężko zatruło się 18 osób, trafiło także do supermarketów sieci Leclerc w innych państwach Unii Europejskiej. Nie wiadomo jednak o jakie kraje chodzi.

Francuskie ministerstwo rolnictwa - poinformowało jedynie, że odpowiednie dane przekazane zostały Komisji Europejskiej.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: