Podczas spotkania w Paryżu prezes FIA Max Mosley zapowiedział, że nie będzie ubiegał się o reelekcję i w ten sposób zapobiegł rozłamowi w tej prestiżowej rywalizacji kierowców oraz stworzeniu nowej serii wyścigowej przez FOTA.
Mamy porozumienie w sprawie redukcji kosztów, wiec będą jedne mistrzostwa Formuły 1 w 2010 roku - powiedział Mosley, który jeszcze we wtorek zapewniał, że na jesieni będzie ponownie kandydował na funkcję prezesa FIA.