RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Fiat Panda "zagra" u boku Bonda

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Fiat Panda, wyprodukowany w Tychach, zostanie wykorzystany w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda pt. „Casino Royale”. Ma być miniaturową fortecą na kółkach. Samochodem ma prawdopodobnie jeździć nowa dziewczyna agenta 007.

Niewykluczone, że partnerkę Bonda zagra Angelina Jolie. Aktorka propozycję już otrzymała, ale wciąż zastanawia się, czy ją przyjąć. Dodajmy, że zdjęcia do filmu, w którym główną rolę zagra Daniel Craig, ruszają w styczniu.

Źródło: brak

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: