RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Fabryka sterydów

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

MIlion złotych- tyle warte były anaboliki wyprodukowane w nielegalnej fabryce w Katowicach. Policja zatrzymała sześciu mężczyzn. Pięciu tymczasowo aresztowano. To jak dotąd największa taka wytwórnia zlikwidowana na Śląsku.

Tagi: Katowice

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: