Policja zatrzymała pijanego właściciela mieszkania, w którym pojawił się ogień. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do pożaru.
Ewakuacja po pożarze we Wrocławiu
Pożar wybuchł w kamienicy w centrum Wrocławia. Spłonęło jedno z mieszkań, kilka innych jest poważnie uszkodzonych. Ewakuowano 50 mieszkańców. Dwie osoby – matka z dzieckiem - trafiły na obserwację do szpitala.