RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja po pożarze we Wrocławiu

Publikacja: Czwartek, 22 grudnia (14:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pożar wybuchł w kamienicy w centrum Wrocławia. Spłonęło jedno z mieszkań, kilka innych jest poważnie uszkodzonych. Ewakuowano 50 mieszkańców. Dwie osoby – matka z dzieckiem - trafiły na obserwację do szpitala.

Policja zatrzymała pijanego właściciela mieszkania, w którym pojawił się ogień. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do pożaru.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: