RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja kamienicy w Wałbrzychu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 50 osób zostało ewakuowanych z kamienicy w Wałbrzychu. W jednym z mieszkań znaleziono pocisk artyleryjski z pięcioma kilogramami materiału wybuchowego. Jak donosi nasz reporter mieszkańcy na razie trafili do świetlicy.

Na miejscu pracują policyjni pirotechnicy oraz pracownicy pogotowia gazowego i energetycznego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: