RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja gimnazjum w Zabrzu

Publikacja: Piątek, 29 maja (12:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedmioro uczniów jednego z zabrzańskich gimnazjów trafiło do szpitala z podrażnieniem oczu i dróg oddechowych. Prawdopodobnie na korytarzu szkoły rozpylona została nieznana substancja. Wszystkich uczniów ewakuowano, na miejsce oprócz policji przyjechały też pozostałe służby ratownicze.

Na razie nie wiadomo, jaka substancja została rozpylona. W tej chwili trwa wietrzenie budynku szkoły.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: