RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Eva Green nową dziewczyną Bonda

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po miesiącach poszukiwań James Bond, w końcu doczekał się swojej dziewczyny. W najnowszym filmie pt. „Casino Royale” agentowi 007 partnerować będzie Eva Green. Producenci twierdzą, że aktorka jest idealna i na pewno stworzy ekscytującą kreację łączącą tajemnicę i uwodzicielskie piękno.

Eva Green pokonała w wyścigu po rolę nowej dziewczyny Bonda takie gwiazdy jak m.in. Angelina Jolie, Charlize Theron, Naomi Watts.

Green uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych francuskich aktorek. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w „Marzycielach” Bernardo Bertolucciego w 2003 r. Na swoim koncie ma także role w filmach: „Arsene Lupin” i „Królestwo niebieskie”.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: