Emma Stone walczy o równe płace w Hollywood
Publikacja: Sobota, 8 lipca (15:05)
Aktualizacja: Sobota, 8 lipca (15:00)
Emma Stone chce wyrównania płac w Hollywood. Aktorce nagrodzonej Oscarem za rolę w filmie "La la land" nie podoba się, że kobiety wciąż zarabiają mniej.
Gwiazda w wywiadzie dla "Out Magazine" Stone ujawniła, że jej koledzy z planu często zrzekali się części stawki, by wyrównać gaże. Gwiazda nie zdradziła jednak nazwisk tych aktorów.
Wszyscy zasługujemy na ten sam szacunek i te same prawa - stwierdziła w rozmowie.
(mn)