RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ekstraklasa nadrabia zaległości

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Porażka Korony Kolportera Kielce na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 0:1 to największa niespodzianka zaległych meczów polskiej piłkarskiej ekstraklasy. Bramek nie brakowało także w innych spotkaniach – szczególnie w Płocku.

Tam miejscowa Wisła rozbiła poznańskiego Lecha aż 5:1. W Łęcznej z kolei walczyły dwa zespoły z dolnych rejonów tabeli – starcie Górnika i Arki zakończyło się remisem 1:1.

W Wodzisławiu natomiast Odra pokonała zespół z Zabrza 1:0. Takim samym wynikiem zakończył się mecz w Lubinie. Zagłębie o losach spotkania z Polonią zdecydowało dopiero w ostatniej minucie – jedyną bramkę zdobył Michał Chałubiński.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: