E-egzamin - próba genaralna
Około 5 i pół tysiąca uczniów zdawało pierwszy, elektroniczny egzamin. W próbie wzięło udział 400 gimnazjów z całego kraju.
Około 5 i pół tysiąca uczniów zdawało pierwszy, elektroniczny egzamin. W próbie wzięło udział 400 gimnazjów z całego kraju.