RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

E-egzamin dla gimnazjalistów

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zamiast kartki papieru i długopisu - klawiatura i ekran komputera. - Tak w przyszłym roku może wyglądać egzamin dla gimnazjalistów. Już w marcu łódzki pomysł będzie testowany w całym kraju. Jeszcze można zgłosić swoją szkołę.

Do e-egzaminu z części matematyczno - przyrodniczej ma przystąpić około 6 tysięcy uczniów. Zadania będą miały ciekawą, multimedialną formę, a szkoła dostanie zbiorcze wyniki swoich uczniów następnego dnia.

Tagi: internet

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: