Kiedy okazało się, że wszystkie rodziny płacą zawyżone rachunki, mieszkańcy bloku stali się bardziej uważni. Gdy tylko zauważyli w piwnicy podejrzanie zachowującego się mężczyznę, zawiadomili policję. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna ma ze sobą specjalnie przygotowaną słuchawkę telefoniczną.
Dzwonił na koszt innych
Złodziej telefonicznych impulsów został złapany przez bielską policję. Jak informuje reporter RMF, mężczyzna od miesięcy włamywał się do centralki telefonicznej w jednym z bloków i dzwonił na koszt mieszkańców.