RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dzwonił na koszt innych

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Złodziej telefonicznych impulsów został złapany przez bielską policję. Jak informuje reporter RMF, mężczyzna od miesięcy włamywał się do centralki telefonicznej w jednym z bloków i dzwonił na koszt mieszkańców.

Kiedy okazało się, że wszystkie rodziny płacą zawyżone rachunki, mieszkańcy bloku stali się bardziej uważni. Gdy tylko zauważyli w piwnicy podejrzanie zachowującego się mężczyznę, zawiadomili policję. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna ma ze sobą specjalnie przygotowaną słuchawkę telefoniczną.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: