RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dziewczęcy gang rozbity

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Austriacka policja rozbiła dziewczęcy gang. Cztery młodociane przestępczynie - a miały od trzynastu do szesnastu lat - dopuściły się licznych kradzieży i włamań. Gang działał kilka miesięcy.

Koszt wyrządzonych szkód oszacowano na prawie siedem tysięcy euro. Zapytane o powód swojego zachowania dziewczęta odpowiedziały, że zdobyte pieniądze miały im zapewnić utrzymanie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: