RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dzieci złodziejami

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch chłopców napadło w Bytomiu starszą kobietę. Pobili ją i okradli. Teraz czeka ich sąd dla nieletnich.

70-letnia kobieta wracała z zakupami do domu. Nagle zaatakowało ją dwóch chłopców. Próbowali wyrwać kobiecie torebkę. Kobieta próbowała się bronić, ale upadła. Chłopcy bili ją, aż kobieta puściła torebkę. Policjanci szybko odnaleźli napastników. Już po ich zatrzymaniu okazało się, że jeden z nich w podobny sposób okradł inna starszą kobietę.

Młodszy z chłopców ma 14, a starszy 15 lat. Obu czeka teraz rozprawa przed sądem rodzinnym. A policja sprawdza, czy nie mają oni więcej podobnych kradzieży na swoim koncie.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: