RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dzieci po roku wróciły do matki

Publikacja: Środa, 31 października (20:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rok spędzili bez matki, bo ojciec wywiózł ich podczas jednego z widzeń. Teraz postanowił jednak oddać 4- i 7-latka ich matce. Rodzice chłopców rozwodzą się i najwyraźniej dzieci stały się ofiarami tego sporu. Do przekazania doszło w poznańskiej kancelarii prawnej.

Tagi: dzieci

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: