RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dymisja szefa dolnośląskiego NFZ-u

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dyrektor dolnośląskiego NFZ-u podał się do dymisji. Dlaczego? Dziś tego się nie dowiemy. Jutro Andrzej Woźny ma wszystko wyjaśnić na specjalnej konferencji prasowej.

Woźny był szefem dolnośląskiego NFZ-u od 2003 roku. Zarządzany przez niego region boryka się z ogromnym zadłużeniem służby zdrowia. Długi szpitali, przychodni i innych placówek wynoszą ponad miliard złotych. Prawdopodobnie wpływ na decyzję Woźnego miały m.in. protesty dolnośląskiej służby zdrowia w ostatnich tygodniach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: