RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dymisja komendanta miejskiego policji w Kielcach

Publikacja: Wtorek, 27 czerwca (21:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Paweł Żak sam podał się do dymisji, gdy okazało się, że kierowca, który wiózł go służbowym autem, był pijany. Auto komendanta brało udział w kolizji. Podczas kontroli okazało się, że policyjny kierowca miał pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: