RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwóch robotników budowlanych zginęło w Gliwicach

Publikacja: Czwartek, 28 maja (10:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podwójna tragedia w Gliwicach. Nie udało się uratować dwóch robotników, zasypanych w wykopie budowlanym. Mężczyźni prowadzili prace na boisku szkolnym. Akcja ratunkowa zakończyła się po godzinie dziesiątej, na miejsce przyjechały policja i prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wykop był źle zabezpieczony.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: