RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwóch piłkarzy Atletico Madryt ma koronawirusa

Piątek, 4 września (06:17)

Dwaj piłkarze Atletico Madryt, napastnik Diego Costa i obrońca Santiago Arias, mają pozytywny wynik testu na koronawirusa - poinformował klub.

Zawodnicy są na kwarantannie i nie będą uczestniczyli w piątkowym treningu, pierwszym przed nowym sezonem. Chorobę przechodzą bezobjawowo.

Atletico rozpocznie rozgrywki w ekstraklasie dopiero pod koniec miesiąca, ponieważ dwa pierwsze mecze tego zespołu zostały przełożone z powodu gry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Źródło: PAP
Tagi: koronawirus
Dalsza część artykułu pod materiałem video: