RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwaj prokuratorzy bez immunitetów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Warszawski sąd dyscyplinarny uchylił immunitety dwóm emerytowanym prokuratorom z Wrocławia. Stanisław O. i Zbigniew. N. są podejrzewani o korupcję.

Według opolskich prokuratorów, Stanisław O. miał przyjmować łapówki m.in. za ujawnienie danych świadków incognito. Natomiast Zbigniew N. miał obiecywać ulgowe traktowanie mężczyzny, który był podejrzany o kradzieże samochodów.

Decyzja warszawskiego sądu nie jest prawomocna. Gdy się uprawomocni, byłym prokuratorom będzie można postawić zarzuty.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: